Hantaş Hidrolik Makina Sanayi A.Ş.

Yılların tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımı ile sektörde lider konumda olan firmamız, hidrolik ve pnömatik silindir üretimi, sert krom kaplama,taşlama ve lepleme hizmetleri, tornalama ve frezeleme işlemleri, honlama ve diğer talaşlı imalat konularında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, kaliteli ürünleri ve etkin yönetimi ile sektörümüzde örnek bir firma olmayı hedefliyoruz. İhtiyacınız olan özelleştirilmiş çözümleri sunmak için bize güvenebilirsiniz.

 Hakkımızda

Vizyonumuz

Şirket olarak yaptığımız işlerde ve ürünlerde en iyisini yakalamak. Çalışanlarımıza,ortaklarımıza, müşterilerimize, davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimsemek paylaşmak, bilgi ve becerilerimizi müşterilerimizin hizmetine sunarak,müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak.

Dünya markası olarak anılmak...


new: "Firmamızın vizyonu, üstün teknoloji, mükemmel işçilik ve müşteri memnuniyetini bir araya getirerek sektörde öncü bir konumda olmak ve dünya çapında tanınan bir marka haline gelmek. Müşterilerimize sürekli olarak yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunarak, sektördeki gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutarak ve sürdürülebilir bir şekilde büyüyerek, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın güvenini ve saygısını kazanmak."

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Her zaman fikri tüketen değil fikir üreten olma amacımız, çalışmalarımızla salt Türkiye'yi değil tüm dünya ülkelerini pazar olarak görmekteyi,Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadromuzla, Yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünümüzü korumayı.Ürettiğimiz bütün ürünlerde marka olarak Kaliteyi hep ön planda tutmayı kendimize misyon edindik.


new: "Yıllardır sektörde lider konumda olan firmamız, müşterilerine kaliteli,yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunarak, ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, kalite standartlarını sürekli yükselterek ve çevresel ve sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek, sektörümüzde örnek bir firma olmaktır. Etkin yönetim ve iş birliği ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmayı, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza değer katmayı, ve sürdürülebilir bir şekilde büyüyerek, sektördeki liderliğimizi korumak ve geliştirmek."

İlkelerimiz

Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir

50

Yıllık Tecrübe

100

Kişilik Kadro

45

Ürün& Hizmet Çeşidi

348

Mutlu Müşteri